Fenerbahçe, Joshua King ile 2 senelik sözleşme imzaladı

Fenerbahçe’de kadro takviye emekleri devam ediyor. Sarı-lacivertli ekip, Tiago Çukur’un arkasından Norveçli futbolcu Joshua King transferini de resmen deklare etti. Kulüpten meydana getirilen duyuruda Joshua King ile 2 senelik sözleşme imzalandığı açıklandı.
Fenerbahçe’den meydana getirilen izahat şu şekilde:
“Kulübümüz, Norveçli futbolcu Joshua King’i 2 yıllığına ekibine kattı. Joshua King 2022-23 ve 2023-24 sezonlarında Sarı Lacivertli formayı terletecek. Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde meydana gelen imzada Yönetim Kurulu Üyemiz Selahattin Kalımlı de hazır bulunmuş oldu. Joshua King’e ‘Ailemize sefalar getirdin’ diyor; Fenerbahçemiz ile nice zaferler ve şampiyonluklar diliyoruz.” “2 en iyi dostum koyu Fenerbahçeli”
İmzanın arkasından Joshua King şu açıklamaları yapmış oldu: “8 yaşımdan beri 2 en iyi dostum Türk ve koyu Fenerbahçeli. Biri 3-4 yıl ilkin çocuğuma Fenerbahçe forması armağan etti ve ‘İnşallah bigün bu formayı sende giyersin.’ dedi. O gün geldi çattı. İnşallah bu yıl hedeflerimize ulaşıp birden fazla kupa kazanacağız.”
  
 

Son Dakika Haberler