Hatice Şendil’den dinlence pozları – Magazin Haberleri

2008 senesinde ‘Kurtlar Vadisi’ dizisiyle oyunculuğa süregelen ve sonrasında ‘Karadağlar’, ‘Dila Hanım’, ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’, ‘^Yüksek Sosyete’, ‘Uyanış: Büyük Selçuklu’ benzer biçimde yapımlarda rol alan Hatice Şendil, uzun bir aradan sonrasında ekranlara geri döndü.
Şimdilerde Fox ekranlarında gösterilen ‘İyilik’ adlı dizide, İsmail Demirci ve Sera Kutlubey ile başrolleri paylaşan ve ‘Neslihan’ karakterine yaşam veren Şendil’in seneler içindeki değişimi geçtiğimiz aylarda gündem oldu.

Yeni dizide oyuncuyu izleyenler Hatice Şendil’i tanıyamadıklarını söylerken; 38 yaşındaki meşhur ismin belirginleşen elmacık kemikleri, öne çıkan çenesi ve gerilmiş yüzü dikkat çekmişti. Yapımcı Burak Sağyaşar ile mutlu bir eşiyle olan evliliği ve bu beraberlikten Can isminde bir oğlu olan güzel oyuncunun son haline toplumsal medyadan yorum yağmıştı. İşte o yorumlardan bazıları:
“Hatice Şendil’in yanaklarına ne oldu? Yanlardan sivri sivri çıkıntı var, eskiden oralar düz ve düzgündü. Yanaklarına bakmaktan diziye odaklanamıyorum””Hatice Şendil aşırı güzel duyu dolgu botoks yaptırmış. İlk görünce şaşırdım””Hatice Şendil’i i evvel daha güzel diye hatırlıyorum, şimdi oldukça değişik geldi. Bambaşka biri benzer biçimde””Hatice’nin yanaklarına ne olmuş?””Hatice Hanım ya rol yapmayı unutmuş ya da yüzüne yaptırdığı küçük dokunuşlar buna engel oluyor””Çene ve elmacık kemiklerde dolgu. Yazık etmiş yüzüne”
Tv8 ekranlarında gösterilen ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programında yüzündeki değişimle adından söz ettiren Hatice Şendil’in yanağındaki yastıkları aldırmış olduğu kısaca bişektomi operasyonu geçirdiği öne sürülmüştü.
Rol almış olduğu dizinin sürem finali yapmasının peşinden soluğu tatilde alan Hatice Şendil, mayolu pozlarını takipçileriyle paylaştı. Pencere detaylı pembe mayosuyla fotoğraf çektiren güzel oyuncu paylaşımına karpuz emojisi koydu. Meşhur ismin paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum yağdı.

Son Dakika Haberler